KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7884411

nr 788 4411

Akvarell

Signerad, Stockholmsmotiv, 46x60

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 29 oktober 2012
kl 19:32:35